7 C
Prishtinë
19 June 2018 01:11
Sport

Sport

TE FUNDIT

Kane i kundërpërgjigjet Lukaku-t, Anglia vuan por mposht Tunizinë

Harry Kane ka mposhtur Tunizinë dhe ato miliona mushkonja në Volgograd Arena të Volgogradit duke shënuar dy golat e fitore së Anglisë ndaj Tunizisë...