Çfarë e emocionoi Valbona Peraj që e bëri të qajë ….

Këngëtaria e mirënjohur Valbona Peraj është një ndër më të lakmuar të shou bizit Shqiptarë . Ajo tashmë prej dy vjetësh jeton në Amerikë së bashku me djalin e sajë dhe me maman,ku dhe po vijon karrierën si këngëtare .

Por këtë herë këngëtaren simpatike e kemi parë të emocionuar aq shumë sa nga emocionet ka filluar dhe të qajë . Në një vidio live në një festë që në amerikë quhet dita e falenderimeve ose thanksgiving këngetarja seksi gjatë falendeimeve ka filluar të qajë .

Në videon live Bona së bashku me djalin e saj Albon dhe mamnë ka thën se ne ktej jemi duke festuar thanksgiving nuk e dimë nëse ju keni festë apo jo me gjitha të unë ju përshëndes të gjithe kudo që jeni Happy thanksgiving zoti ju bekoftë me cfarë ju keni . filimishtë Bona ka falenderuar babin e saj e cila ka thën dhe pse nuk e kam me vete e dua fort por jam e sigurtë se vitin tjetër do jemi bahkë e sigurte.

Lexo edhe:  Kërpudhat: 5 racione në ditë kundër Alzheimerit

Më pas ajo ka përshëndetur te motrën Tatjanë dhe më pas ajo ka përshëndetur të vellai ku ka qënë dhe momenti me emocionus ku Bona ka filluar të qajë . Ajo ka thënë se ido shumë dhe se është hera e parë që ajo është në emrigmi dhe i mungojnë shumë dhe se janë gjëja më e shtrejtë për ta dhe i do shumë . Gjithashtu Valbona pritet që së shpëjti të vin me projekte të reja./Era Cela