Gresa Behluli më këngën më të re “Hajde qikë sonte për darkë”

Gresa Behluli para pak minutash ka lansuar këngën e saj më të re, “Hajde qikë sonte për darkë”.

Kjo këngë është kënduar nga rapsodi Riza Bllaca, por që është ripërpunuar nga Gresa Behluli, kurse orkestrimin e ka realizuar Burim Krasniqi (ethnomusic) dhe video nga Redmedia .

Projekti është postuar në kanalin “Rrënjët tona” në Youtube.

https://www.instagram.com/redmediaks
https://www.facebook.com/RedMediaKS
https://www.facebook.com/burim.krasniqi.3344
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK
https://www.facebook.com/RrenjetTona ./Lajm

Lexo edhe:  Hiti i Dua Lipës vjen në versionin e Donald Trumpit