Lili Gjidodaj, sjell klipin me titullin “Vetes “

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë seksi Lili Gjidodaj ka publikuar këngën e saj më të re, “Vetes” .Një këngë kjo të cilin këngëtarja i kushton vetes së sajë ,madje ja bën dhuratë vetes pasi klipi është publikuar ditën e ditëlindje së këngëtares. Kjo është një këngë ritmike dhe që është pritur mjaft mirë nga publiku.

Ky projekt muzikor është punuar nga një numër i ngushtë i njerëzve pasi teksti është shkruar nga Silvi Mema dhe muzika është bërë nga Elvis Duro. Vetë Lili thotës se kjo këngë është një kujtesë për të gjithë ata ato vajza dhe djemë qeë kanë harruar veten për dikë tjetër ju dedikoj ktë këngë . Lili Gjidodaj është një nga artiste më të kërkuar kudo në diasporë , Shipëri europë nëpër koncerte dhe sidomos në gëzimët familjare, ndërsa mendon shpesh të sjellë për fansat e saj edhe herë pas here këngë me video. Artistja e cila njihet shumë për zërin karakteristik dhe të kënduarit live, Ne nuk na mbete gje tjetre vec se te shijom kte super hitë duke I uruar Lilit suksese dhe gëzuar ditlindje. /Era Cela

Lexo edhe:  Top 10 brendet më të vlefshme në botë