Lushtaku takohet me presidentin (Foto)

Deputeti i PDK-së, Mergim Lushtaku është takuar me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

E Lushtaku këtë takim e ka shoqëruar me një foto në rrjetin social facebook me mbishkrim

“Me presidentin tonë” ka shkruar Lushtaku.

Presidenti Meta gjendet në Kosovë që dy ditë. Ai është takuar me krerët më të lartë të shtetit si dhe me partitë politike.

Lexo edhe:  Veseli mori çmimin student i dalluar nga Universitetin e Sheffield-it