Sot mblidhet Qeveria

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhje ku do të marr pjesë edhe kryeministri I Kosovës Ramush Haradinaj.

Haradinaj dje ka qëndruar në Tiranë ku përveç që është pajisur me pasaportë shqiptare është takuar edhe me presidentin Ilir Meta dhe kryeministrin Edi Rama. Sipas njoftimit nga zyra e kryeministrit mbledhja do të fillojë në orën 15:00.

Lexo edhe:  Ia vranë gruan dhe shtatë fëmijët, pas 20 vitesh veteranit të UÇK-së i lindin binjakë